Ettevõttele

Austatud ettevõtete esindajad, büroojuhid  ja personalijuhid. Kas olete mures, kuna Teie firma suvepäev, talvepäev, jõulupidu või mõni muu sündmus läheneb tormilise kiirusega ja vajab korraldamisel Teie suurt pühendumist? Teil pole veel peokohta, ansamblit, õhtujuhti rääkimata toitlustusest ja teenindusest. Ainus kindel asi on see, et rahvas tahab pidu, ülemus hingab kuklasse ning ka Teie põhitöö vajab ju tegemist. Lisaks sellele virrvarrile, käib Teie kontoriust kraapimas ka töötaja kolmandast osakonnast, kes anub põlvili, et just Teie üritus oleks talle esimeseks esinemiseks DJ-na (enda väitel on ta väga kõva tegija).
Brrrrrrr…..kisub kirjuks, eksole?

Ärge stressake! Meeldejääv ja elamustest pakatav ettevõtte üritus vajab professionaalset planeerimist, organiseerimist, juhtimist ja läbiviimist ning siin tõttamegi appi meie.
Peoelamus soovib, et Teie ettevõtte pidu oleks täis rõõmu, mänge, nalja, naeru, elamusi ja positiivseid emotsioone ning külalised ja asjaosalised ka aastaid hiljem seda meeleolukat sündmust hea sõnaga meenutaks!
Samuti tahame, et ettevõtte kontaktisik ise saaks ka lõbutseda, mitte ei peaks vaagnatelt singirulle pakkuma, ringmänge tegema ja samal ajal ka nokastanud olekus diskorit korrale kutsuma.
Andke vaid meie kätte hoiule enda, mõtted, ideed ja soovid ning Peoelamus kindlustab Teile ürituse kordamineku ideest teostuseni ning meeleoluka, elamusi täis pidupäeva!

Suhtleme vabalt nii eesti- kui ka inglise keeles

Näeme ja kuuleme Teie tähtpäeval!

Suure kummarduse ja kraapsuga, Teie Peoelamus.